مجمع عمومی انجمن اولیا و مربیان و ضیافت تقدیر از برگزیدگان علمی و فرهنگی

به نام خدا

۱۳ مهرماه ۹۶ – دبیرستان استعدادهای درخشان شهید سلطانی یک در راستای تحقق اهداف والای سند تحول بنیادین آموزش و پرورش، هرسال در ابتدای سال تحصیلی مراسمی جهت تقدیر از برگزیدگان و افتخارآفرینان عرصه‌های مختلف علمی، کنکور، فرهنگی-هنری و المپیاد برگزار می‌نماید که امسال با توجه به زمان انتخابات انجمن اولیا و مربیان، تصمیم بر آن شد که مجمع عمومی انجمن و همچنین انتخابات اعضای آن نیز در خلال ضیافت تقدیر برگزار شود. این ضیافت که هرساله در کانون فرهنگی امام علی(ع) برگزار می‌شود نسبت به سالهای گذشته با استقبال باشکوه دانش آموزان، فارغ التحصیلان و اولیا همراه بود. همچنین در این مراسم جناب آقای یعقوبی ریاست محترم آموزش و پرورش ناحیه یک و آقای شاه بیگ ریاست محترم اداره استعدادهای درخشان استان البرز نیز حضور داشتند و با سخنان خود به روشنگری پیرامون اهداف این سازمان پرداختند.

در ابتدا مدیریت مجموعه جناب آقای جمالی از حضور پرشور اولیا و دانش آموزان تشکر نموده و سپس نکاتی کوتاه در رابطه با اهداف مدرسه بیان کردند.

سپس آقای رحیمی رییس محترم انجمن اولیا و مربیان، گزارش کامل و جامعی پیرامون مصوبات، فعالیت‌‌ها و هزینه‌های مدرسه در سال تحصیلی گذشته ارائه نمودند.

در ادامه و پس از سخنرانی جناب آقای سهرابی مسئول محترم انجمن اولیا و مربیان اداره آموزش و پرورش ناحیه یک کرج، از اعضای انجمن سال گذشته تقدیر و تشکر به عمل آمد.

همچنین کاندیداهای هشتمین دوره انتخابات انجمن اولیا و مربیان به معرفی خودشان و تجربیاتشان پرداختند.

در پایان از برگزیدگان کنکور ۹۶، مدال آوران المپیاد کشوری، برگزیدگان مسابقات فرهنگی و هنری در سطح استان و کشور و همچنین دانش‌آموزان برتر در عرصه علمی و امتحانات مدرسه نیز تقدیر به عمل آمد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *